MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14929144
nr 1492 9144
Byrå
mahogny, Karl Johan, k. 110, djup: 47 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:29:30
21/9 08:55:51
Karl Johanstil/Empir
Senempiren